Činnost Táborníků Chrudim pozastavena od 9. října do odvolání

Napsal Pavel Sedlák .

V reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi a s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci se s platností od 9. 10. 2020 do odvolání pozastavují všechny střediskové akce pro děti, oddílové schůzky a výpravy. Mimoškolní činnost s dětmi je dle usnesení vlády č. 995 a 996 ze čtvrtka 8. října zakázaná od 9. října do 25. října 2020. Doufejme, že se situace co nejdříve zlepší a budeme moci činnost obnovit.

Schůzky všech oddílů pokračují

Napsal Pavel Sedlák .

Schůzky všech oddílů pokračují i za nouzového stavu, samozřejmě za dodržování všech nařízených opatření.

Vzpomínka na Sendyho 2020

Napsal Pavel Sedlák .

V pátek 25. 9. to byly tři roky, kdy nás opustil zakladatel a náčelník střediska Zálesák – TÁBORNÍCI Chrudim Stanislav Rychlý, známý všem pod přezdívkou Sendy. Zavzpomínejte na nějakou pěknou tábornickou chvilku prožitou s ním.

Středisková rada 10. 9. 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Ve čtvrtek 10. 9. v 19.00 se v klubovně u muzea uskuteční první středisková rada v tomto školním roce. Program: zhodnocení tábora, schůzky oddílů, nejbližší střediskové akce.

Oddíly mají plno

Napsal Pavel Sedlák .

S lítostí musíme oznámit, že nováčky do odvolání nepřijmáme. Váš zájem nás moc těší, ale oba oddíly nejmenších jsou plné k prasknutí. Pokud by se situace změnila, budeme zájemce hned informovat. Děkujeme za pochopení.

Drobkovi se narodila druhá holčička

Napsal Pavel Sedlák .

Mám pro vás krásnou zprávu. V pondělí 17. 8. ve 3:57 se Drobkovi narodila Valerie, važila 4,20 kg a měřila 52 cm. Mamka i Val jsou v pořádku. Přejeme hodně zdraví, štěstí a rodičům klidný spánek.

Terka a Adam jsou svoji

Napsal Pavel Sedlák .

Terka Kohlová a Adam Laža se 8. 8. 2020 vzali. Jménem celého střediska přejeme hodně štěstí a rodinné pohody.

Obnovení činnosti s dětmi Táborníků Chrudim

Napsal Ondřej Bartušek .

Od pondělí 25. 5. 2020 obnovujeme činnost oddílů. V souvislosti s uvolňováním opatření v době koronavirové epidemie obnoví naše oddíly v nejbližších dnech svoji činnost s dětmi. Zatím bude tato činnost omezená některými pravidly, jejichž dodržování minimalizuje riziko pro účastníky i náčelníky.

Tato pravidla jsou následující:
1. Naše činnost bude mít podobu pravidelných schůzek a zatím občasných jednodenních výprav (bez společného stravování). Vícedenní výpravy zatím nejsou možné.
2. Množství účastníků na každé akci nepřekročí 15 dětí plus náčelníci. Nejpozději hodinu před schůzkou informujte náčelníka oddílu, že Vaše dítě přijde. Vzhledem k omezenému počtu účastníků, může být dítě odmítnuto.
3. Na začátku akce si děti vydezinfikují ruce (dezinfekci zajistí náčelník).
4. Pokud to náčelník dovolí, budou si smět děti sejmout roušku.
5. Budeme realizovat bezkontaktní aktivity zejména venku (vycházky do přírody a hry, u nichž nedochází k těsnému kontaktu účastníků…)
6. Před první schůzkou mailem nebo na začátku první schůzky odevzdají rodiče nebo dítě podepsané prohlášení o bezinfekčnosti (viz příloha). 

Děkujeme za Vaši důvěru. Rozumíme tomu, že děti potřebují po týdnech izolace sociální kontakt s kamarády a společné prožitky. Proto obnovujeme činnost již v této době, i když v poněkud omezené podobě. Zároveň plně chápeme, že se někteří třeba rozhodnete Vaše dítě prozatím do činnosti nezapojit.  

Za vedení střediska
Pavel Sedlák

Attachments:
Download this file (Prohlášení.pdf)Prohlášení člena

Středisková rada 21. 5. 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Ve čtvrtek 21. 5. 2020 v 19.00 se v klubovně u muzea uskuteční středisková rada. Program: obnovení činnosti oddílů od 25. 5. a tábor 2020. Těším se na velkou účast.

Činnost Táborníků Chrudim pozastavena od 11. března do odvolání

Napsal Pavel Sedlák .

V reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi a s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci se s platností od 11. 3. 2020 do odvolání pozastavují všechny střediskové akce pro děti, oddílové schůzky a výpravy.