Obnovení činnosti s dětmi Táborníků Chrudim

Napsal Ondřej Bartušek .

Od pondělí 25. 5. 2020 obnovujeme činnost oddílů. V souvislosti s uvolňováním opatření v době koronavirové epidemie obnoví naše oddíly v nejbližších dnech svoji činnost s dětmi. Zatím bude tato činnost omezená některými pravidly, jejichž dodržování minimalizuje riziko pro účastníky i náčelníky.

Tato pravidla jsou následující:
1. Naše činnost bude mít podobu pravidelných schůzek a zatím občasných jednodenních výprav (bez společného stravování). Vícedenní výpravy zatím nejsou možné.
2. Množství účastníků na každé akci nepřekročí 15 dětí plus náčelníci. Nejpozději hodinu před schůzkou informujte náčelníka oddílu, že Vaše dítě přijde. Vzhledem k omezenému počtu účastníků, může být dítě odmítnuto.
3. Na začátku akce si děti vydezinfikují ruce (dezinfekci zajistí náčelník).
4. Pokud to náčelník dovolí, budou si smět děti sejmout roušku.
5. Budeme realizovat bezkontaktní aktivity zejména venku (vycházky do přírody a hry, u nichž nedochází k těsnému kontaktu účastníků…)
6. Před první schůzkou mailem nebo na začátku první schůzky odevzdají rodiče nebo dítě podepsané prohlášení o bezinfekčnosti (viz příloha). 

Děkujeme za Vaši důvěru. Rozumíme tomu, že děti potřebují po týdnech izolace sociální kontakt s kamarády a společné prožitky. Proto obnovujeme činnost již v této době, i když v poněkud omezené podobě. Zároveň plně chápeme, že se někteří třeba rozhodnete Vaše dítě prozatím do činnosti nezapojit.  

Za vedení střediska
Pavel Sedlák

Attachments:
Download this file (Prohlášení.pdf)Prohlášení člena

Středisková rada 21. 5. 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Ve čtvrtek 21. 5. 2020 v 19.00 se v klubovně u muzea uskuteční středisková rada. Program: obnovení činnosti oddílů od 25. 5. a tábor 2020. Těším se na velkou účast.

Činnost Táborníků Chrudim pozastavena od 11. března do odvolání

Napsal Pavel Sedlák .

V reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi a s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci se s platností od 11. 3. 2020 do odvolání pozastavují všechny střediskové akce pro děti, oddílové schůzky a výpravy.

Nové webové stránky

Napsal Ondřej Bartušek .

Dne 3. 3. 2020 byly spuštěny nové webové stránky Táborníků Chrudim.

 

Veškeré aktuality a informace o našem středisku naleznete na nových webových stránkách, také zde naleznete i všechny staré články, fotogalerie, časopisy... 

 

Vývoj stránek tímto nekončí, v průběhu příštích týdnů plánujeme zavést další novinky na našem webu. 

 

Doufáme, že se Vám zde bude líbit a v případě dotazů nás kontaktujte na adrese

Středisková rada 28. 11. 2019

Napsal Pavel Sedlák .

Listopadová středisková rada se uskuteční ve čtvrtek 28. 11. 2019 v 19.00 v klubovně u muzea. Program: nejbližší střediskové akce, oddíly a registrace. Těším se na velkou účast, každý oddíl by měl mít svého zástupce.

Středisková rada 17. 10. 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

znaky hnedy03Říjnová středisková rada se uskuteční ve čtvrtek 17. 10. 2019 v 19.00 v klubovně u muzea. Program: zhodnocení setkání zelenáčů, nejbližší střediskové akce, oddíly. Těším se na velkou účast, každý oddíl by měl mít svého zástupce.

Vzpomínka na Sendyho

Napsal Ondřej Bartušek .

Sendy smutecniVe středu 25. 9. to jsou dva roky, kdy nás opustil zakladatel a náčelník střediska Zálesák – TÁBORNÍCI Chrudim Stanislav Rychlý, známý všem pod přezdívkou Sendy. Všichni na Sendyho vzpomínáme jako na toho, kdo nám ukázal kouzlo krásné přírody Žďárských vrchů a zasvětil nás do spousty tábornických dovedností. Každý si určitě vzpomene na jeho hromový hlas, kterým nás vedl tím správným směrem. Za téměř 81 let života ovlivnil stovky dětí a za to mu patří velký dík.

Středisková rada 5. 9. 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

tabor 2019 stanyPrvní středisková rada nového školního roku se uskuteční ve čtvrtek 5. 9. 2019 v 19.00 v klubovně u muzea. Program: zhodnocení tábora, setkání zelenáčů, nejbližší střediskové akce. Těším se na velkou účast, každý oddíl by měl mít svého zástupce.

Středisková rada 4. 4. 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

znaky hnedy03Ve čtvrtek 4. 4. 2019 v 19.00 se v klubovně u muzea uskuteční středisková rada. Program: schůzky oddílů, příprava Zálesáckého Binga, Drsoň a přihlášky na tábor.

Plán akcí na rok 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

Vpred 2018Na webu Táborníků Chrudim můžete naléz plán akcí na rok 2019. Věřím, že se na akcích budeme potkávat ve velkém počtu.