Fotoseriál Vpřed na Facebooku

Napsal Pavel Sedlák .

O víkendu 25. - 26. 4. 2020 se měl uskutečnit další ročník mezinárodní akce Vpřed. Každý rok se Vpředu zúčastnily desítky závodníků, letos to bohužel nevyjde, ale Vpřed absolvujeme alespoň v podobě víkendového fotoseriálu na Facebooku, určitě se mrkněte.

Vpřed 2020 zrušen

Napsal Pavel Sedlák .

Letošní ročník Vpředu je zrušen. V souvislosti se stávající situací jsme nuceni zrušit letošní akci Vpřed. Trasa byla projita ještě před vyhlášením stavu nouze a určitě se máte na co těšit. Ale měsíc na zajištění dalších přípravných kroků za současné situace není reálný. Zdraví je na prvním místě. Moc nás to mrzí, ale věříme, že se uvidíme na startu akce Vpřed za rok.

Přihlašování na Vpřed 2020 zahájeno

Napsal Pavel Sedlák .

Přihlašování na Vpřed 2020 je zahájeno. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2020 se koná ve dnech 25. - 26. 4. 2020. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na velkou účast. Přihlaste se do 19. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Propozice najdete v příloze. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí.

Výsledky Vpředu 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

hlidka CR vpred 2019Vpřed 2019 je za námi. Účast byla pěkná, 19 hlídek. Počasí nakonec nebylo tak hrozné, jak nám meteorologové slibovali, ale opalovací krém jsme rozhodně nepoužili. A jak to letos dopadlo? Na prvním místě se umístila hlídka z Čáslavi ve složení Jenda Šafránek, David Ryšánek a Michal Kovařík. Na druhém místě skončila hlídka z Českého Brodu a na třetím místě hlídka z Kolína. Chrudimské hlídky obsadily čtvrté a páté místo (na fotce). Děkujeme všem účastníkům a partnerům akce za další vydařený ročník. Budeme se na Vás těšit příští rok.

V sobotu startuje Vpřed 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

V sobotu startuje Vp345;ed 2019O víkendu 27. - 28. 4. 2019 se uskuteční další ročník akce Vpřed. Připomínáme, že se startuje v 9.30 v obci Krouna u restaurace Na Křižovatce, tam kde se minulý rok skončilo. Registrace je otevřena v restauraci od 8.00. Těšíme se na vás, třeba nebude pršet. Ahoj v sobotu.

Schůzka rozhodčích pro Vpřed 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

vpred2016 vitezoveVpřed 2019 se blíží, schůzka rozhodčích se uskuteční v pátek 26. 4. v 18.00 v klubovně Na Rozhledně.

Začala příprava Vpředu 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

priprava vpred 2018Minulý víkend začala příprava Vpředu 2019...bylo to náročné, všude je ještě spousta sněhu.

Přihlašování na Vpřed 2019 zahájeno

Napsal Ondřej Bartušek .

Vpred 2018Přihlašování na Vpřed 2019 je zahájeno. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2019 se koná ve dnech 27. - 28. 4. 2019. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na velkou účast. Přihlaste se do 21. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Propozice najdete v příloze. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí.

Výsledky akce Vpřed 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

Vpred 2018Ve dnech 21. - 22. 4. 2018 proběhl 33. ročník akce Vpřed. Soutěže se zúčastnilo 30 tříčlenných hlídek. Počasí bylo letos nádherné. První místo vybojovala hlídka z Českého Brodu ve složení Lubomír Štangler, Jan Štangler a Jiří Mokošín. Druhé místo získala hlídka Táborníků Chrudim ve složení Jakub Bartušek, Ondřej Bartušek a Petr Vladyka a třetí místo braly spojené síly Rabštejnské Lhoty a Zaječic ve složení Petr Ventluka, Pavel Krbálek a Jaroslav Losenický. Gratulujeme vítězům a všem moc děkujeme za účast. Věříme, že jste se pobavili. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky. V příloze si můžete prohlédnout výsledky. Těšíme se na Vás opět za rok.

V sobotu startuje Vpřed 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

vpred2015 chrudimO víkendu 21. - 22. 4. 2018 se uskuteční další ročník akce Vpřed. Připomínám, že se startuje v 9.30 v Hlinsku na Poděbradově náměstí, tam kde se minulý rok skončilo. Registrace je otevřena v restauraci Penzionu U Tvrze od 8.00. Restauraci najdete v ulici navazující na dolní část Poděbradova náměstí. Těšíme se na vás, třeba nebude pršet. Ahoj v sobotu.