VEVERKY, hurá na prázdniny..

Napsal Marketa Bartušková .

První zálesácký rok nového oddílu Veverek se blíží do finále. Tábor už na vás čeká. Děkujeme všem rodičům za pomoc při budování tábora a zároveň za první bodíky pro své děti do táborového bodování. Po táboře se rozutečete na prázdniny, na dovolenou s rodiči, ke kamarádům či příbuzným..a pokud se budete chtít setkávat s námi i nadále, termín schůzek zůstává stejný - středa 16.00-17.30 hod. Přejeme všem Veverkám i neveverkám super prázdniny se spoustou zážitků a poznání.....

VEVERKY v červnu

Napsal Marketa Bartušková .

VEVERKY v červnu se sešly na 3 schůzkách a dne 24.6.2020 proběhne poslední setkání nových členů oddílu v tomto školním roce. A protože je poslední, prodloužíme si ho do 20 hodin. Pokud bude počasí přát, vyrazíme do "nového" parku, který nemáme ještě prozkoumaný a cestou budeme plnit různé úkoly.

S sebou si vezměte sváču na posilnění a dostatek pití. Event. mikinu, kdyby vám k večeru bylo chladno. Doufáme, že se i na poslední schůzce dobře pobavíme a užijeme si příjemné odpoledne. Chválíme ty, kteří nám přijedou pomoci budovat tábor a těšíme se na nový oddíl Veverek na táboře..Pokud máte jakékoliv dotazy k táboru, neváhejte se zeptat..Ve středu AHÓÓÓJ.

VEVERKY, jdeme "na to"?

Napsal Marketa Bartušková .

Kdo má chuť se námi znovu setkat, oživit si něco málo znalostí, poznat nové věci a zahrát si hry, neváhejte dorazit první červnovou středu 3.6.2020 ke klubovně.
Pokud počasí dovolí, budeme venku, 
takže si vezměte sportovní oblečení. Seznamte se, prosím, s opatřeními na našem webu. Jsme rádi, že se řada z vás přihlásila na tábor, i když bude v omezeném režimu, a je nám líto, na koho se už nedostalo..

Na setkání se těší náčelníci oddílu.

Veverky: Velikonoční

Napsal Marketa Bartušková .

"Přejeme všem Veverkám i Neveverkám krásné svátky jara, koledníkům bohatou velikonoční nadílku a děvčatům jen hodné koledníky, které si tu koledu opravdu zaslouží... A pokud to půjde, určitě vyrazte do přírody a pozorně se dívejte, jak už se probouzí, zelená, kvete....."

Veverky: Přihlášky na tábor

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky, pokud máte stále zájem o náš letní stanový tábor, připomínáme, že se blíží termín pro odevzdání přihlášek. Pokud jste tak ještě neučinili, zašlete přihlášku přímo na e-mail náčelníka tábora.
Doufáme, že se sejdeme ve velkém počtu, abychom si nahradili tyto dny, ještě více se poznali a strávili společně táborové dny v krásné přírodě Vysočiny...

Veverky, pozor, pozor!

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky, je nám líto, že musíme přerušit naše středeční veverkovská setkání, ale jakmile to bude možné, pošleme informaci a doufáme, že se opět sejdeme v horném počtu. Sledujte, prosím, stránky střediska a oddílu.

Veverky v únoru

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky v únoru poznaly Matouše a Vojtu, VEVE z Nasavrk, kteří se přijeli podívat na poslední únorovou schůzku. Byli zapojení do her a soutěží a doufáme, že se s námi dobře pobavili. Opět jsme trénovali morse abecedu, vázali uzle, dali si "opáčko" testíku o VEVE apod. Nechyběly ani soutěže a hry, i když je často velmi těžké, aby se všechny děti vystřídaly během jedné schůzky..

INFO NA BŘEZEN
- Byly rozdány přihlášky na náš tábor - rozmyslete, promyslete, zeptejte se, projděte naše web. stránky - foto z táborů a má-li vaše dítě zájem zúčastnit se, vyplňte, prosím, přihlášku a doneste na schůzku. Děkujeme.

- 21.3.2020 dopoledne (9.30 - 12.30 hod.) - středisková akce Ice Show 2020 na zimním stadionu v Chrudimi - cca 2 -2,5 hod. soutěží vč. volného bruslení a následně hokej dospěláků - náčelníků střediska a jejich kamarádů. Na tuto akci jsou zváni nejen registrovaní zálesáci, ale také jejich sourozenci, kamarádi, příbuzní a mohou je doprovodit i rodiče. Pro všechny zúčastněné je akce zdarma. Můžete se podívat na náš web, kde najdete minulé ročníky.

INFO NA DUBEN
- 4.4.2020 dopoledne proběhne ve Vodních zdrojích středisková akce "BINGO", cca 8.45 - 11.00 hod. a následně navážeme krátkou výpravou oddílu VEVEREK, jen kousek za Chrudim s řadou her a soutěží - cca do odpoledních hodin.

Bližší informace dodáme, jen prosím, zasneste si termíny do vašich diářů, pokud budou mít vaše děti zájem se zúčastnit.

Veverky v lednu

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky v lednu se "popraly" s prvními znaky morse abecedy. Trochu se jim pletly tlapky při vázání prvních uzlů, a naopak velmi dobře si vedly při týmové spolupráci a určování zvířat. Poznávání rostlin už byl "tvrdší oříšek". Ale do tábora je daleko a před sebou máme ještě několik měsíců "příprav"...Zbývající čas schůzek vyplnily různé hry a soutěže. Dostatečně jsme se vyřádili na schůzce se "sněhovými koulemi", kdy mezi sebou vyrovnaně bojovaly týmy kluků a děvčat - mrkněte na foto zde, snad napoví..

Info na únor - v době jarních prázdnin se schůzka nekoná. Přejeme všem veverkám a jejich kamarádům pohodové jarní prázdniny a pokud to půjde, tak hurá někam za sněhem..

11. táboření v klubovně - kdy, kde a co?

Napsal Ondřej Bartušek .


veverky taboreni devet1Pozor, pozor, velká veverkovská noc v novém složení se blíží!!!

Z pátku 8. na sobotu 9.listopadu opět přespíme v klubovně.

Sraz: v pátek v 18 hod. před klubovnou Rozchod: sobota kolem deváté - po snídani, vyhodnocení a úklidu klubovny.

Co s sebou: spacák, karimatku, polštářek, obl.na spaní,"plyšáka", bez kterého neusnete, hygienu, ručník, baterku, malou sváču na posilnění a něco dobrého k snídani, hrnek-lžičku-čaj-cukr-citron/kdo co rád.... přezůvky, šátek,tužku, papír............ Na sebe teplé oblečení, čepici, rukavice, pevné boty.... a nezapomeňte dobrou náladu!!