Veverky v říjnu 2020

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky se setkaly první středu v říjnu na první a zároveň na poslední schůzce v tomto měsíci. Opět dováděly v parku a ještě o půl šesté se ukrývaly "ve stromech a v keřích" při hře Na schovávanou..Bohužel to byla poslední schůzka venku a nyní, až přijde čas, se budeme setkávat v klubovnách. Dále také rušíme podzimní výpravu do přírody (17.10.2020) a doufáme, že ji nahradíme nějakou jinou akcí.
Přejeme vám pěkné podzimní prázdnin.

Veverky v září 2020

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky se sešly po prázdninách téměř ve stejném složení a zahájily další rok zálesácké činnosti. Přivítaly mezi sebe 2 nové Veveřice a 2 nové Veveřáky. Počasí přálo, a tak všechny schůzky probíhaly v městském parku. Různé hry s míčem, plnění úkolů v týmech či různé obměny honiček byly hlavní náplní schůzek. Chválíme za vzornou docházku.

INFO na říjen - pokud počasí dovolí, budeme nadále chodit ven do parku. Přibalte si mikinu. Na 17.10.2020 plánujeme podzimní výpravu do podzimní přírody nedaleko Chrudimi.

Veverky - první schůzka v září 2020

Napsal Marketa Bartušková .

VEVERKY po druhé..

Druhý zálesácký rok oddílu Veverek zahajujeme DRUHOU středu v září...9.9.2020 v 16.00 hod. na obvyklém místě před naší klubovnou u Komerční banky se s vámi rádi opět setkáme. Přejeme všem Veverkám i neveverkám hezký zbytek prázdnin a úspěšný start do nového školního roku.

VEVERKY, hurá na prázdniny..

Napsal Marketa Bartušková .

První zálesácký rok nového oddílu Veverek se blíží do finále. Tábor už na vás čeká. Děkujeme všem rodičům za pomoc při budování tábora a zároveň za první bodíky pro své děti do táborového bodování. Po táboře se rozutečete na prázdniny, na dovolenou s rodiči, ke kamarádům či příbuzným..a pokud se budete chtít setkávat s námi i nadále, termín schůzek zůstává stejný - středa 16.00-17.30 hod. Přejeme všem Veverkám i neveverkám super prázdniny se spoustou zážitků a poznání.....

VEVERKY v červnu

Napsal Marketa Bartušková .

VEVERKY v červnu se sešly na 3 schůzkách a dne 24.6.2020 proběhne poslední setkání nových členů oddílu v tomto školním roce. A protože je poslední, prodloužíme si ho do 20 hodin. Pokud bude počasí přát, vyrazíme do "nového" parku, který nemáme ještě prozkoumaný a cestou budeme plnit různé úkoly.

S sebou si vezměte sváču na posilnění a dostatek pití. Event. mikinu, kdyby vám k večeru bylo chladno. Doufáme, že se i na poslední schůzce dobře pobavíme a užijeme si příjemné odpoledne. Chválíme ty, kteří nám přijedou pomoci budovat tábor a těšíme se na nový oddíl Veverek na táboře..Pokud máte jakékoliv dotazy k táboru, neváhejte se zeptat..Ve středu AHÓÓÓJ.

VEVERKY, jdeme "na to"?

Napsal Marketa Bartušková .

Kdo má chuť se námi znovu setkat, oživit si něco málo znalostí, poznat nové věci a zahrát si hry, neváhejte dorazit první červnovou středu 3.6.2020 ke klubovně.
Pokud počasí dovolí, budeme venku, 
takže si vezměte sportovní oblečení. Seznamte se, prosím, s opatřeními na našem webu. Jsme rádi, že se řada z vás přihlásila na tábor, i když bude v omezeném režimu, a je nám líto, na koho se už nedostalo..

Na setkání se těší náčelníci oddílu.

Veverky: Velikonoční

Napsal Marketa Bartušková .

"Přejeme všem Veverkám i Neveverkám krásné svátky jara, koledníkům bohatou velikonoční nadílku a děvčatům jen hodné koledníky, které si tu koledu opravdu zaslouží... A pokud to půjde, určitě vyrazte do přírody a pozorně se dívejte, jak už se probouzí, zelená, kvete....."

Veverky: Přihlášky na tábor

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky, pokud máte stále zájem o náš letní stanový tábor, připomínáme, že se blíží termín pro odevzdání přihlášek. Pokud jste tak ještě neučinili, zašlete přihlášku přímo na e-mail náčelníka tábora.
Doufáme, že se sejdeme ve velkém počtu, abychom si nahradili tyto dny, ještě více se poznali a strávili společně táborové dny v krásné přírodě Vysočiny...

Veverky, pozor, pozor!

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky, je nám líto, že musíme přerušit naše středeční veverkovská setkání, ale jakmile to bude možné, pošleme informaci a doufáme, že se opět sejdeme v horném počtu. Sledujte, prosím, stránky střediska a oddílu.

Veverky v únoru

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky v únoru poznaly Matouše a Vojtu, VEVE z Nasavrk, kteří se přijeli podívat na poslední únorovou schůzku. Byli zapojení do her a soutěží a doufáme, že se s námi dobře pobavili. Opět jsme trénovali morse abecedu, vázali uzle, dali si "opáčko" testíku o VEVE apod. Nechyběly ani soutěže a hry, i když je často velmi těžké, aby se všechny děti vystřídaly během jedné schůzky..

INFO NA BŘEZEN
- Byly rozdány přihlášky na náš tábor - rozmyslete, promyslete, zeptejte se, projděte naše web. stránky - foto z táborů a má-li vaše dítě zájem zúčastnit se, vyplňte, prosím, přihlášku a doneste na schůzku. Děkujeme.

- 21.3.2020 dopoledne (9.30 - 12.30 hod.) - středisková akce Ice Show 2020 na zimním stadionu v Chrudimi - cca 2 -2,5 hod. soutěží vč. volného bruslení a následně hokej dospěláků - náčelníků střediska a jejich kamarádů. Na tuto akci jsou zváni nejen registrovaní zálesáci, ale také jejich sourozenci, kamarádi, příbuzní a mohou je doprovodit i rodiče. Pro všechny zúčastněné je akce zdarma. Můžete se podívat na náš web, kde najdete minulé ročníky.

INFO NA DUBEN
- 4.4.2020 dopoledne proběhne ve Vodních zdrojích středisková akce "BINGO", cca 8.45 - 11.00 hod. a následně navážeme krátkou výpravou oddílu VEVEREK, jen kousek za Chrudim s řadou her a soutěží - cca do odpoledních hodin.

Bližší informace dodáme, jen prosím, zasneste si termíny do vašich diářů, pokud budou mít vaše děti zájem se zúčastnit.