Soutěž o nejlepší povídku

Napsal Pavel Sedlák .

Každý, kdo se zúčastnil letošního tábora, si jistě přivezl opět mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašujeme sedmý ročník literární soutěže o nejlepší povídku z letošního tábora. 

Povídky, které nám zašlete, budeme postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. 

Tři autoři nejlepších povídek, které vybere odborná porota, získají cenu. Povídky zasílejte do konce října 2020 na adresu .

První várka fotek z tábora 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Letošní tábor skončil. Děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho přípravě a dětem přejeme příjemné prožití prázdnin. Určitě si každý domů odvezl hezké vzpomínky na těchto patnáct nezapomenutelných dní. V naší fotogalerii najdete první várku fotek z letošního tábora. První várka je z foťáku Petra, určitě se mrkněte.

Odjezd na tábor 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Sraz dětí před odjezdem na tábor je 4. 7. 2020 ve 12.30 hod na Masarykově náměstí před prodejnou OPTIKY. Odjezd autobusu je ve 13.00 hod. Nezapomeňte při odjezdu odevzdat všechny dokumenty. Detailní informace k táboru 2020 najdete v informacích o táboře. Ahoj na táboře!

Návštěvy na táboře 2020 nebudou

Napsal Pavel Sedlák .

Připomínáme, vzhledem k epidemiologické situaci jsou na táboře zakázané návštěvy (platí i pro zálesáky, kteří se nepodílí na organizaci tábora), proto se letos neuskuteční návštěvní den a prosíme, abyste děti kontaktovali pouze korespondenčně. Zároveň je třeba omezit styk s veřejností, proto upozorněte děti, že oblíbené návštěvy obchodu a zmrzliny ve vesnici nejsou v plánu, ale to nevadí i tak si to užijeme.

Drobná úprava prohlášení bezinfekčnosti 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Na základě aktualizace vyhlášky Ministerstva zdravotnictví došlo k drobné úpravě prohlášení bezinfekčnosti u dětí i náčelníků. Změna se týká doplnění informace o pobytu v zahraničí. Pokud už máte vytištěno, stačí doplnit rukou, pokud jste ještě netiskli, na webu najdete nové verze.

Nakládání a druhé stavění tábora 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Velké poděkování patří všem, kteří pomohli při prvním stavění tábora. Druhé stavění tábora se uskuteční 27. 6. 2020, začínáme v sobotu v 9.00. V pátek 26. 6. od 17.30 nakládáme táborový materiál u klubovny Na Rozhledně. Pokud nemůžete na stavění, pojďte pomoci alespoň při nakládání, každá ruka je dobrá, beden je moc.

První stavění tábora 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Připomínám, o víkendu 20. - 21. 6. proběhne první stavění tábora. Prosíme všechny rodiče, aby přispěli svou pomocí při brigádě 20. nebo 27. 6.  2020 tj. soboty, kdy budeme stavět vlastními silami tábor a budovat mnoho dalších zařízení na tábořišti. Začátek stavění je v 9.00. Vlastní nářadí: sekera, kladivo, kleště, klíč č. 10 a akuvrtačka s nástavcem č. 10 - vítány. Přijet můžete až k tábořišti.

Táborová středisková rada 11. 6. 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Ve čtvrtek 11. 6. 2020 v 19.00 se v klubovně Na Rozhledně uskuteční táborová středisková rada. Program: činnost oddílů, tábor 2020, stavění tábora a balení materiálu. Těším se na velkou účast, každý oddíl byl měl mít svého zástupce.

Ódin vás za to pochválí.

Informace o táboře 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Vážení rodiče,

jsme moc rádi, že jste přihlásili Vaše dítě na náš tábor. Letní stanový tábor je vyvrcholením celoroční zálesácké činnosti a tím nejlepším, co může Vaše dítě v prostředí krásné přírody Žďárských vrchů zažít.

Věříme, že děti si z tábora odvezou nezapomenutelné zážitky.